Programy nauczania

placeholder
Brzdąc
(2,5 – 3 lat)
Nasz program nauczania dla małych dzieci kładzie duży nacisk na pielęgnowanie tożsamości poprzez pielęgnowanie wskazówek i eksploracji.
placeholder
Grupa młodsza
(3 – 4 lat)
Nasz program przedszkolny został zaprojektowany w taki sposób, aby uczniowie spędzali dni na ustrukturyzowanym, ale zabawnym programie nauczania.
placeholder
Grupa Starsza
(3 – 4 lata)
Przedszkole to ekscytujący i ważny czas dla dzieci. Nadszedł czas, aby pielęgnować wrodzoną miłość do nauki i ciekawość świata.
placeholder
Grupa starsza plus
(4 – 5 years)
Nasza szkoła przestrzega wytycznych lokalnego okręgu szkolnego, aby zapewnić każdemu dziecku gotowość na wejście do przedszkola.
placeholder
Klasa zerowa
Klasa zerowa (6 lat)
Dzieci uczestniczące w programie przed i po szkole uczestniczą w zajęciach odpowiednich dla wieku podczas pobytu w naszej szkole.
placeholder
Zabawa na świeżym powietrzu
Część tygodniowych planów lekcji może również zabrać dzieci na zewnątrz, aby zapewnić dodatkową zabawę na świeżym powietrzu. Nasz duży plac zabaw oferuje wiele atrakcji. Zabawy dotyczą wszystkich grup.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas?

Opinie rodziców

AdobeStock_127960177_Preview
Nasz harmonogram
Sprawdź nasz ramowy plan zajęć z nauczycielami i terapeutami.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.