In Puris

  • 248 wyświetlenia

O In Puris

In Puris to prywatny ośrodek leczenia uzależnień specjalizujący się w skutecznym leczeniu uzależnień chemicznych, takich jak uzależnienie od alkoholu, narkotyków, czy leków, a także uzależnień behawioralnych, czyli uzależnień od hazardu, seksu czy nałogów cywilizacyjnych.
Wieloletnie doświadczenie w terapii uzależnień oraz doskonała, wysoce wykwalifikowana kadra specjalistów z zakresu uzależnień, psychologii i psychiatrii, a także indywidualne podejście do każdego pacjenta powodują, że ośrodek terapii uzależnień dostosowuje poziom intensywności terapii do leczonego, mając przy tym na względzie jego komfort i minimalizowanie efektu odstawienia.
Ośrodek leczenia uzależnień In Puris jest zlokalizowany w uroczej okolicy niedaleko Elbląga i gwarantuje najwyższy komfort dla każdego z naszych gości. Połączenie ze sobą cech ośrodka terapii uzależnień z wyjątkową jakością i wygodą wysokiej klasy pensjonatu, pozwala każdemu z gości prywatnego ośrodka uzależnień In Puris osiągnąć wewnętrzną harmonię oraz zyskać siły do trudnej walki z nałogiem.

Języki

Wyróżnienia i nagrody

  •   

Ceny / lista usług

Konsultacja Internetowa150 PLN

Nasz Zespół

Galeria Zdjęć

0  Opinie

Zostaw swoją opinię

Zaloguj się, aby dodać recenzję
Konsultacja Q&A

Uzyskaj odpowiedzi na pytania

Zadaj pytanie

Pytania

Nie znaleziono jeszcze odpowiedzi na zapytanie.